Vsadili jsme na „Esovou královnu”! Tenistka Karolína Plíšková se stala tváří CZECH FUND

Značka podílových fondů CZECH FUND, která je součástí investiční skupiny DRFG, se v letošním roce stala hlavním partnerem české tenistky Karolíny Plíškové. „Ke spolupráci jsme hledali někoho mladého a úspěšného, kdo by měl podobné vlastnosti jako CZECH FUND, a to Karolína přesně splňuje,” zdůvodňuje volbu Plíškové ředitel marketingu DRFG Tomáš Kreisler. Podle něj značku i šestadvacetiletou rodačku z Loun spojuje několik vlastností. Profesionální přístup a maximální soustředěnost na výkon vynesly Karolínu Plíškovou mezi elitní hráčky na okruhu ženské tenisové asociace (WTA). Díky nechytatelnému servisu si vysloužila přezdívku Esová královna a v roce 2017 byla dokonce osm týdnů světovou jedničkou. Stoprocentní nasazení a přímočará strategie jsou charakteristické také pro nemovitostní fond CZECH FUND. „Máme jasně daný plán a nerozptylujeme se jinými investičními příležitostmi. Cílíme na komerční nemovitosti napříč Českou republikou, které jsou obsazené prémiovými značkami s dlouhodobými nájmy,” vysvětluje Kreisler.

Hraji přímočaře, investuji přímočaře

Poslední výsledky naznačují, že tenisová kariéra Karolíny ještě ani zdaleka nekončí, spíše naopak. Už teď ale přemýšlí, co bude později: „Uvědomuji si, že hrát na světové špičce nejde desítky let. Abych se finančně zajistila, vydělané peníze jsem nejprve investovala do nájemních bytů, jenže to pro mě bylo příliš časově náročné,” vysvětluje a dodává, že investování do komerčních nemovitostí prostřednictvím fondů jí šetří čas a nemusí se o nic starat. „Navíc jsem ráda, že peníze zůstávají v Česku,” říká Plíšková.

Mašlička pro štěstí

K dosažení nejlepších výsledků ve sportu je vždy třeba aspoň kapka štěstí, které Karolínu provází i díky tatínkovi, který jí od malička před každým zápasem vázal na raketu malou mašličku. I když se tomu profesionálové z řad tenistů často diví, protože se tím rozhazuje vyvážení rakety, pokračuje v tom dodnes. Evidentně to ale funguje skvěle.

Nejlepší možný start spolupráce

Rok 2019 Karolína zahájila ziskem titulu z australského Brisbane. „Výkony Karolíny jsou pro nás velmi inspirativní a je nám velkou ctí, že ponese na dresu logo CZECH FUND na své cestě za dalšími světovými úspěchy,” uzavírá Kreisler.