Růst a inovace: DRFG Investment Group má ambiciózní a mezinárodní plány do roku 2030 

Poslední lednový den se pro DRFG Investment Group nesl ve znamení velkolepé konference s názvem FOCUS 24. Přes 250 lidí z celé skupiny se setkalo, aby společně hovořili o vizi, strategii a akčních krocích, které pomohou naplnit ambiciózní kroky celé skupiny ve všech třech hlavních pilířích podnikání.

Celodenní konference otevřela téma rozšiřování aktivit investiční skupiny i konkrétní kroky, které k nim neodmyslitelně vedou. Roman Řezníček, generální ředitel skupiny DRFG, výstižně pojmenoval, co je pro jejich dosažení nezbytně nutné. „Můžete mít vize, plány, ale když nemáte kolem sebe tým šikovných, ambiciózních a kreativních lidí, nikdy je nenaplníte. A já jsem hrdý na to, kolik takových kolegů a talentů mezi námi máme,“ říká Roman Řezníček. 

Celý den se nesl v pozitivní atmosféře. Designové prostory a výjimečný catering hotelu Passage v Brně skvěle doplňovaly tuto slavnostní událost pro všechny zúčastněné. Informacemi nabitá konference byla následně zakončena společným večírkem. Ochutnejte kousek atmosféry na vlastní kůži z přiloženého videa.

6 zemí, 3 strategické pilíře našeho podnikání – nemovitosti, komunikace, finanční služby, přes 1500 zaměstnanců a spolupracovníků po celém světě. To je pár ukazatelů, na které jsme hrdí.  A to je teprve začátek.