Vouchery byly rozdány! Více než stovka fanoušků se těší z cen ze soutěže s CZECH FUND a hokejovou Kometou

Značka investičních podílových fondů CZECH FUND, která je také v letošní sezóně generálním partnerem brněnské Komety, si jako poděkování pro fanoušky připravila soutěž o spoustu zajímavých cen z fanshopu hokejového klubu. Odměněn byl ten, kdo na svém autě vozil samolepku Komety a za stěračem našel výherní voucher. Svou výhru si vyzvedla více než stovka fanoušků! Těšit se teď mohou například z komeťáckých” batohů, triček, termosek nebo čepic. Mezi hlavními cenami byly i podepsané dresy Komety Brno.

Jednou ze šťastných výherkyň, na kterou za stěračem čekalo překvapení, byla fanynka Pavlína: Svůj voucher jsem proměnila v čepici. Mám z toho radost – tohle jsou podle mě přesně ty dárky, které ocení každý správný fanoušek. Už se těším na další sezónu!”

A bude na co! Podobnou soutěž totiž chystáme i v nadcházejícím roce. „Našeho partnerství s CZECH FUND si velmi vážíme a rádi se proto budeme podílet na dalších aktivitách, které baví nejen naše fanoušky,“ říká Lenka Plšková, obchodní a marketingová ředitelka HC Kometa Brno.

Sdílejte