První společná tisková konference Karolíny Plíškové a značky CZECH FUND

Tenistka Karolína Plíšková, která je od začátku roku tváří značky investičních podílových fondů CZECH FUND, má za sebou nejúspěšnější vstup do sezony ve své kariéře. Na začátku roku nejprve vyhrála turnaj v australském Brisbane a na grandslamu v Melbourne došla do semifinále.

V Čechách se s ní novináři mohli potkat na tiskové konferenci, kde mluvila o svých plánech a také o spolupráci se značkou CZECH FUND, kterou pak stvrdila svým podpisem.Investovat do komerčních nemovitostí prostřednictvím fondů mi dává smysl, nestojí mě to čas,” uvedla ke spolupráci aktuálně pátá nejlepší tenistka světa.

Za CZECH FUND na konferenci také promluvil ředitel realitní divize DRFG Patrik Tuza, který řekl, že fond i tenistku spojuje jejich přímočará strategie a profesionální přístup. „Vnímám to tak, že za dosažením velkých výsledků vždy stojí vzory, které nás k nim motivují. A přesně tím je pro nás Karolína,” řekl Tuza.

Na závěr tiskové konference pak proběhlo focení. Už příští víkend bude logo CZECH FUND zdobit Karolínin dres poprvé v České republice. Vidět ho můžete v Ostravě na prvním kole Fed Cupu, kde se Češky utkají s Rumunkami.

 

Sdílejte