Investiční skupina DRFG má novou divizi. DRFG Home dohlédne na development i prodej a nabídne tak komplexní služby pro své klienty.

Investiční skupina DRFG rozšiřuje své portfolio o divizi DRFG Home. Její tým má na starosti kromě řízení developerských a rezidenčních projektů také produktový management, marketingovou strategii i koordinaci všech aktivit souvisejících s nákupem či pronájem bytů a komerčních prostor. Nová divize tak doplňuje dosavadní aktivity skupiny v rámci segmentu Real Estate, pod který organizačně spadá. Díky týmu zkušených manažerů dochází ke zkvalitnění interních procesů i klientského servisu.

„DRFG Home je pro skupinu dalším krokem vpřed. Přináší zkvalitnění všech procesů souvisejících s developmentem, a to nejen po stavební a technické stránce, ale také z pohledu prezentace a prodeje. Uzavřel se tak svým způsobem kruh aktivit a můžeme říct, že nad našimi projekty dohlížíme od A do Z. Už nyní se DRFG Home věnuje všem stávajícím projektům, které jsou v procesu výstavby i před jejím zahájením,” vysvětluje činnost divize Josef Šilhánek, ředitel DRFG Real Estate. „Zároveň je divize jakýmsi garantem zákaznické cesty. To znamená, že dohlížíme a koordinujeme aktivity související i s prezentací a prodejem nemovitostí. Chceme mít jistotu, že naši klienti budou mít radost nejen z koupené nemovitosti, ale dostanou k tomu i perfektní servis a služby. U některých projektů navíc bude DRFG Home prodej i realizovat,” dodává Josef Šilhánek.

Řízení developerských a rezidenčních projektů je v nové divizi rozděleno do dvou oblastí. Na řízení v realizaci a přípravě a na řízení z hlediska prodeje nemovitostí. Vedení první oblasti má na starosti Michaela Hubáčková, která má za sebou více než 25 let zkušeností v developmentu i projektovém řízení. „Nová divize DRFG Home s sebou přináší nejen nové možnosti a výzvy, ale také závazek k dosažení nejvyšší kvality ve všem, co děláme. Budeme se aktivně podílet na tendrování projektových i stavebních firem, věnovat se pečlivé kontrole rozpočtů, projektových i stavebních prací. Společně tak můžeme budoucím majitelům nemovitostí garantovat jejich nejlepší možnou kvalitu,“ říká Michaela Hubáčková.

Řízení prodeje a marketingu se v DRFG Home ujal Martin Nesládek. V oblasti real estate sbírá zkušenosti bezmála 20 let a orientuje se na developerskou, finanční i retailovou problematiku trhu. “Uvědomujeme si, že nákup vlastní nemovitosti je pro mnoho lidí jedním z nejzásadnějších rozhodnutí v životě. Není to jenom o výběru domu, či bytu, ale je to hlavně o místě, které se stane jejich domovem. To ostatně platí i pro nájemní bydlení. Proto chceme poskytnout ten nejkvalitnější zákaznický servis. S takovým přístupem především souvisí i rozhodnutí, co přesně budeme zájemcům nabízet, jaký bude vzhled nemovitostí, metráže bytů, zda budou dynamické fáze prodeje i to, jak se projekt odprezentuje a kdo bude realizovat finální prodej. To vše v DRFG Home u vlastních projektů organizujeme, koordinujeme a na to vše dohlížíme,” říká Martin Nesládek.

Developerským projektům se ve skupině DRFG daří, v plánu jsou další investice. Před kolaudací je aktuálně Rezidence Spojovací v pražských Vysočanech a hned několik projektů je ve výstavbě. Jedním z nich je Green Resort Kunětická hora, který zahrnuje vybudování 18 rodinných domů v žádané lokalitě obce Dříteč mezi krajskými městy Pardubice a Hradec Králové. Začátkem příštího roku se předpokládá dokončení apartmánů Green Mladá Boleslav, zahrnující malometrážní byty, větší byty pro rodiny s dětmi i luxusní apartmány. V letošním roce navíc skupina DRFG začala projektové práce na třech dalších velkých vícefunkčních projektech, a to Smetanka Parku v Olomouci, výškového domu Ister Tower v Bratislavě a rezidenčního areálu Tři Dvory u Brna. Všechny projekty budou stát v žádaných lokalitách a nabídnou kromě nových bytů i komerční prostory pro restaurace, obchody a další služby. V developerském portfoliu skupiny je tak momentálně více než 1200 bytů ve výstavbě.

O investiční skupině DRFG

Investiční skupina DRFG byla založena na konci roku 2011. Jako strategický investor se dlouhodobě věnuje nemovitostem, telekomunikacím a finančním službám. Prostřednictvím svých investičních aktivit působí hned na několika evropských trzích. DRFG spravuje v Česku a Polsku nemovitosti a developerské projekty v hodnotě přes 25 miliard korun. V telekomunikacích působí v šesti evropských zemích. Skupina je zakladatelem a správcem nemovitého majetku investičních fondů pod značkou CZECH FUND. Více na www.drfg.cz.