FINEST Invest hostil fanoušky tenisu

Hráči a fanoušci tenisové čtyřhry z celé ČR se 21. srpna sjeli do malebných Beskyd, kde se konal již druhý ročník turnaje FINEST CZECH FUND CUP. Pro vítězný pár a hosty byla po sportovních výkonech připravena degustace vín a na své si přišli i milovníci vytříbené gastronomie.  

I letos se tenisový turnaj společnosti FINEST Invest konal v areálu beskydského Hotelu Na Dolině. Pro účastníky turnaje, jejich doprovod a další hosty byl připraven celodenní raut s místními specialitami a degustace španělských vín pod vedením profesionálního someliéra.  

Hlavním bodem programu byl ale sport, a to tenisová čtyřhra. V turnaji změřilo síly osm špičkových párů a po napínavém finále na pomyslném stupni vítězů nakonec skončili Jiří a Jakub Pavlištíkovi. Vítězům gratulujeme, všem účastníkům turnaje pak děkujeme za skvělé sportovní výkony.  

“FINEST CZECH FUND CUP je společensko-sportovní akcí, kterou chceme každoročně poděkovat všem přátelům, kolegům a klientům za spolupráci a jejich přízeň,” komentují úspěch letošní akce organizátoři.  

Společnost FINEST Invest, která spadá pod křídla investiční skupiny DRFG, se zaměřuje na komplexní přístup v péči o privátní, firemní i veřejné finance.