DRFG přidalo do svého nemovitostního portfolia další objekt na Prachaticku

Začátkem prosince do svého portfolia přidala realitní část skupiny DRFG novou nemovitost. Je jí Penny Market s přilehlou čerpací stanicí Benzina v Netolicích na Prachaticku. Development čerstvě zkolaudovaného objektu o velikosti 1 270 metrů čtverečních, který již odráží nový vzhled prodejen společnosti Penny, financovala DRFG. Výstavba trvala od července do prosince letošního roku.  

Místní obyvatelé otevření nového Penny Marketu vítají. V okolí jde totiž o jednoho z mála velkých potravinářů. Koupí tak DRFG vhodně doplňuje své portfolio a zapadá do dlouhodobé strategie. „O další kousek roste podíl prodejců zboží základní potřeby, jako jsou právě nespecializovaní prodejci potravin. Navíc jde o diskontního potravinového prodejce, kteří z krize často vycházejí posíleni. Nemovitost rovněž vhodně doplňuje portfolio i regionálně”, říká hlavní analytik skupiny Pavel Zahradil. „Jsme rádi, že se nám v tak krátkém čase spolu s developerem úspěšně podařilo postavit další prodejnu pro nájemce Penny Market a rozšířit stávající portfolio na potravináře zaměřených nemovitostí“, dodává Josef Musil, transakční ředitel DRFG Real Estate.

DRFG na území České republiky a Polsku spravuje více než 50 nemovitostí. Více než polovina portfolia je zaměřena na retail parky poskytující zboží základní potřeby jako jsou potraviny, lékárny či drogerie. S přelomem roku plánuje realizovat rovněž další zajímavé transakce.

Tisková zpráva ke stažení ZDE.