Česko zná své TOP ŽENY! Skupina DRFG byla hlavním partnerem 14. ročníku prestižního projektu

Počty žen ve vedení firem v Česku rostou. A to i přesto, že u nás nebyly zavedeny žádné kvóty, které by tuto problematiku upravovaly. Vyrovnat síly obou pohlaví na poli práce může být velmi prospěšné. Jedním z projektů, cílících na zviditelnění mimořádně úspěšných žen v soukromé i veřejné sféře, jsou TOP ženy Česka. Bylo nám proto ctí být u letošního 14. ročníku hlavním partnerem.

Všem vítězkám gratulujeme

Mezi Manažerkami uspěla členka představenstva České spořitelny Daniela Pešková a TOP Podnikatelku ovládla zakladatelka společnosti Zásilkovna Simona Kijonková. V kategorii Veřejná sféra pak vyhrála soudkyně Ústavního soudu České republiky Kateřina Šimáčková. Ceny porotci udělovali také za Start-up, kde hodnotili hlavně inovativnost projektu a schopnost oslovit investory. Odnesly si je Tereza Jurečková, zakladatelka projektu Pragulic, spoluzakladatelka projektu Frusack Hana Fořtová a Markéta Bláhová, spoluzakladatelka projektu Daytrip. Projekt každoročně vyhlašuje také královny jednotlivých žebříčků. Top ženou Veřejné sféry se stala Božena Jirků a v kategorii Manažerka zvítězila Taťána le Moigne. Kategorie Podnikatelka má letos dvě královny – Jiřinu Nepalovou a Jaroslavu Valovou. Vítězky vybírala odborná dvacetičlenná porota složená z osobností českého byznysu a veřejné sféry a jednu z cen předával za skupinu DRFG výkonný ředitel Pavel Iványi. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo 21. ledna 2019 v prostorách pražského Fora Karlín.

Fotogalerie

[gallery link="file" columns="4" ids="eyJ1cmwiOmZhbHNlLCJ0aXRsZSI6bnVsbCwiY2FwdGlvbiI6ZmFsc2UsImFsdCI6IiIsImRlc2NyaXB0aW9uIjpudWxsfQ==,eyJ1cmwiOmZhbHNlLCJ0aXRsZSI6bnVsbCwiY2FwdGlvbiI6ZmFsc2UsImFsdCI6IiIsImRlc2NyaXB0aW9uIjpudWxsfQ==,eyJ1cmwiOmZhbHNlLCJ0aXRsZSI6bnVsbCwiY2FwdGlvbiI6ZmFsc2UsImFsdCI6IiIsImRlc2NyaXB0aW9uIjpudWxsfQ==,eyJ1cmwiOmZhbHNlLCJ0aXRsZSI6bnVsbCwiY2FwdGlvbiI6ZmFsc2UsImFsdCI6IiIsImRlc2NyaXB0aW9uIjpudWxsfQ==,eyJ1cmwiOmZhbHNlLCJ0aXRsZSI6bnVsbCwiY2FwdGlvbiI6ZmFsc2UsImFsdCI6IiIsImRlc2NyaXB0aW9uIjpudWxsfQ==,eyJ1cmwiOmZhbHNlLCJ0aXRsZSI6bnVsbCwiY2FwdGlvbiI6ZmFsc2UsImFsdCI6IiIsImRlc2NyaXB0aW9uIjpudWxsfQ==,eyJ1cmwiOmZhbHNlLCJ0aXRsZSI6bnVsbCwiY2FwdGlvbiI6ZmFsc2UsImFsdCI6IiIsImRlc2NyaXB0aW9uIjpudWxsfQ==,eyJ1cmwiOmZhbHNlLCJ0aXRsZSI6bnVsbCwiY2FwdGlvbiI6ZmFsc2UsImFsdCI6IiIsImRlc2NyaXB0aW9uIjpudWxsfQ=="] www.topzenyceska.cz