HC Kometa Brno hraje
v DRFG aréně

Kometa Brno je hokejový klub s více než šedesátiletou tradicí. V průběhu desetiletí bojoval na špičce naší či československé nejvyšší soutěže. Důkazem toho je jedenáct mistrovských titulů, které řadí Kometu na pozici druhého nejúspěšnějšího klubu v České republice.

Chceme být u mistrovského titulu Komety, říká David Rusňák

Když hokejová Kometa přejmenovala halu Rondo podle nového velkého partnera na DRFG Arenu, vzbudil mezi fanoušky nový název spekulace. Ne všichni věděli, co znamená, někteří si z něj dělali legraci. Podle šéfa investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka firma uvažovala i o méně krkolomném jménu.

„Ale pro spoustu lidí hala byla, je a bude Rondo. A nový název lidé budou komentovat, spekulovat a povídat si o něm, ať už tam bude svítit cokoliv. Ale název teď přijímají všichni, kdo v hale pořádají nějaké akce. Zvykají si i lidé,” je přesvědčený Rusňák.

HC Kometa Brno

Pyšní se také ziskem tří mezinárodních titulů PMEZ. Jihomoravský hokejový klub si však prošel i černým obdobím, ze kterého se úspěšně dostal, a opět atakuje nejvyšší příčky mezi tuzemskou elitou. Během posledních tří let dosáhli Komeťáci na dvě stříbrné medaile z Tipsport extraligy ledního hokeje a v tvrdé práci vytrvale pokračují, aby se dočkali vysněného dvanáctého titulu.

DRFG Aréna

DRFG Arena je největší víceúčelovou arenou v Brně. Byla otevřena v roce 1982 a až do roku 2011 byla známá pod názvem Hala Rondo. V roce 2010 prošla modernizací, po které disponuje všemi důležitými prvky nejmodernějších víceúčelových hal a vynikajícím zázemím pro návštěvníky. Pro hokejové zápasy je její kapacita 7200 diváků.