Skypicker.com vstupuje do Uniferu.

Oliver Dlouhý a David Rusňák budou projekt strategicky řídit.

Skypicker.com Olivera Dlouhého a majoritní vlastník investiční skupiny DRFG, David Rusňák se spojili pro další etapu rozvoje UNIFERu. Inovativní internetový prodejce letenek, získal 50% podíl v projektu, který doposud vlastnila investiční skupina DRFG. Oba si od vzájemné spolupráce slibují především posílení dosavadních aktivit a nalezení dalších směrů rozvoje projektu UNIFER.


copy_of_pdf[1] Tisková zpráva ke stažení >


Skypicker poslední dva roky roste takovým tempem, že prakticky neustále hledáme nové kolegy, kteří by do našeho týmu rychle zapadli a pomohli nám splnit nikoli malý cíl, který zní: stát se největším celosvětovým prodejcem letenek. Máme vyzkoušeno, že UNIFER je místem, kde takoví lidé jsou a je proto logickou volbou tento projekt podpořit nejen z pozice klienta, ale i dále rozvíjet jako spoluvlastník,“ uvádí zakladatel Skypicker.com Oliver Dlouhý, a dodává: „Se skupinou Davida Rusňáka chceme, aby studenti v UNIFERu našli jedinečné místo pro rozvoj svých schopností a talentu, aby zde, díky neotřelému pohledu na věc, vznikaly unikátní nápady a jedinečná řešení, jež budou využitelná v nejrůznějších oborech lidské činnosti. Samozřejmě počítám i s tím, že UNIFER bude i nadále úzce spolupracovat se Skypickerem, především v oblasti marketingu a servisu pro zahraniční trhy.

Jsem vděčný za to, že jsem měl možnost, společně s Patrikem Tuzou a Martinem Toncarem, stát u zrodu UNIFERu, místa, které propojuje talentované studenty brněnských univerzit s komerční sférou. Takovýto projekt je v ČR ojedinělý. Za dobu jeho existence jím prošly stovky studentů, podařilo se získat zajímavé klienty jako AXA, J&T Banka, Oracle, Dixons Retail, Magistrát města Brna, University of New York Prague, Skypicker a další. Chtěl bych poděkovat klientům, studentům a všem, kdo nám umožnili tento po všech stránkách užitečný projekt realizovat,“ uvádí zakladatel a majoritní vlastník investiční skupiny DRFG, David Rusňák, a dodává: „Spojení se Skypickerem zahajuje novou éru UNIFERu. Dennodenní řízení plně přenecháme jeho management týmu, který má ´drajv´a naši důvěru. Oliver i já budeme intenzivně pracovat na strategickém rozvoji projektu. To vše je příslibem, že by nová éra UNIFERu mohla být ještě úspěšnější, než ta předchozí. Standovi Gálikovi, který dovedl UNIFER k domluvené metě, bych rád poděkoval a popřál mu hodně štěstí v kariéře mimo strukturu DRFG.

 

Sdílejte