Krejčovství Galard v Brně a v Praze

V pátek 20. června od 10:00 bude mít veřejnost možnost si poprvé prohlédnout rozšířený sortiment zboží v novém brněnském salonu pánského zakázkového krejčovství Galard na adrese Údolní 31, Brno.

Jedinečnost nových prostor mohou noví i stávající zákazníci okusit na vlastní kůži. Celý den jim bude k dispozici profesionální personál, se kterým mohou konzultovat svůj osobní styl a zásady správného oblékání. Jak pečovat o oblek, košili nebo boty? Jaké vzory jsou momentálně v kurzu nebo jak se vyhnout společenskému faux pas? Na tyto a další otázky budou odpovídat zkušení konzultanti Galardu. Martin Barák, ředitel společnosti White Elephant s.r.o., která krejčovství Galard v Brně provozuje, řekl: "Galard již tři roky obléká prestižní osobnosti a vysoce postavené profesionály, pro které je perfektní vzhled naprostou samozřejmostí. Snažíme se vyhovět těm nejnáročnějším zákazníkům a vždy jim poskytnout maximální servis a komfort. Nároky klientů však neustále rostou, a proto jsme se rozhodli přesunout se z našich dosavadních prostor do nových. V novém salonu si návštěvníci budou moci mimo jiné prohlédnout vedle tradiční kožené obuvi Loake i unikátní materiály s diamantovým popraškem či zlatým a platinovým prošíváním. Pro jejich unikátní zážitek přichystáme lehké občerstvení a pravé gentlemanské prostředí. V Galardu totiž víme, jak o naše klienty pečovat." O krejčovství Galard Zakázkové pánské krejčovství Galard vycházející z hodnot kvality, dokonalosti a poctivosti krejčovského řemesla obléká gentlemany v celé České republice i v okolních zemích. Obleky jsou šité v České republice způsobem "bespoke tailoring" dle skutečné krejčovské tradice, košile na míru způsobem "made-to-measure" v dílně nedaleko česko-slovenských hranic. Pro dokonalost stylu každého zákazníka Galard nabízí výběr z několika řad britských bot Loake a další módní doplňky, jako jsou opasky na míru, hedvábné kravaty, manžetové knoflíčky a kapesníky do saka a šály. Galard provozuje krejčovský salon v Brně a v Praze. Od roku 2013 je Galard součástí investiční skupiny DRFG.  
 

V polovině května proběhlo slavnostní otevření salonu pánského krejčovství Galard v lokalitě BB centra ve Vyskočilově ulici v Praze 4. Muži, kteří chtějí vyjádřit svou individualitu a vytříbený styl, už nemusí cestovat do Brna, kde krejčovství již několik let působí.

Galard šije zakázkové obleky a košile, přičemž sází na kvalitu, tradici a blízký vztah s klienty. Kvalita použitých materiálů a poctivost krejčovského řemesla jsou předpokladem pro vystižení individuality každého muže a následně jeho dokonalý zážitek, který chce Galard svými oděvy mužům dopřávat. Moderní muži i tradiční gentlemani, kteří se nechtějí spokojit s masovou konfekcí, mohou v Galardu vybírat z oblekových materiálů značek jako jsou Scabal, Dormeuil, Drago nebo Vitale Barberis Canonico. Při výběru košilových materiálů mají na výběr z desítek až stovek různých látek od každého typu - oxford, twill, herringbone, broadcloth - pocházejících pouze z italských nebo anglických tkalcoven. Ke kvalitním oděvům patří i kvalitní boty. Proto klienti a zákazníci pražského salonu mají možnost vybírat z tradičních anglických značek Loake nebo Barker, a ti nejnáročnější nově také ze speciální kolekce bot Galard vyráběných v autorské dílně ručně šité obuvi Erika Martina Lawarta, který již od roku 1995 vyrábí unikátní designovou obuv do šatníků mnoha významných světových osobností. Zdeněk Fiala, ředitel společnosti Galard Fashion s.r.o. provozující pražský salon, řekl: „Vnímáme rostoucí potřebu úspěšných mužů vyjadřovat svou osobnost a prestiž kvalitním módním oblečením, ať už se jedná o poslední módní trendy nebo klasiku. Přitom možnosti, z kterých mohou vybírat, jsou omezené. Proto jsme se rozhodli přivést značku Galard, která je synonymem dokonalosti a výjimečnosti do Prahy a plánujeme ji zde dále rozvíjet. Zákazníci našeho salonu mají samozřejmě na výběr materiály a doplňky, které Galard nabízí, ale uvědomujeme si, že to samo o sobě náročným gentlemanům nestačí. Proto jsme pečlivě vybrali a proškolili konzultanty a stylisty, kteří budou o naše klienty pečovat a poskytovat jim potřebný servis. Věřím, že naše služby ocení i ti nejnáročnější.“ O krejčovství Galard Zakázkové pánské krejčovství Galard vycházející z hodnot kvality, dokonalosti a poctivosti krejčovského řemesla obléká gentlemany v celé České republice i v okolních zemích. Obleky jsou šité v České republice způsobem „bespoke tailoring“ dle skutečné krejčovské tradice, košile na míru způsobem „made-to-measure“ v dílně nedaleko česko-slovenských hranic. Pro dokonalost stylu každého zákazníka Galard nabízí výběr z několika řad britských bot Loake a další módní doplňky, jako jsou opasky na míru, hedvábné kravaty, manžetové knoflíčky a kapesníky do saka a šály. Galard provozuje krejčovský salon v Brně a nově také v Praze. Od roku 2013 je Galard součástí investiční skupiny DRFG.