E-mailing & Social Media Specialist

Do našeho interního marketingového týmu hledáme kolegu/kolegyni pro pestrou škálu aktivit, převážně v onlinu.

Náplň práce:

  • Psát originální a chytlavé příspěvky pro sociální sítě firem ve skupině
  • Komunikovat s našimi fanoušky na Facebooku, Twitteru, Instagramu, na síti LinkedIN a YouTube
  • Vytvářet obsah, vymýšlet soutěže a další atraktivní obsah pro naše sledující
  • Promovat a reportovat vytvořený obsah
  • Plánovat, textovat, rozesílat a vyhodnocovat (a posléze optimalizovat) rozesílku marketingových i interních e-mailů;
  • Spolupracovat s kolegy z marketingového oddělení i s dalšími týmy a externími partnery na dalších zajímavých projektech (eventy, kampaně apod.);
  • Spravovat a aktualizovat firemní weby (WordPress)
  • Spolupráce s externisty v oblasti PPC reklamy
  • Příprava a kontrola dílčích úkolů v projektovém nástroji Monday

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v oblasti marketingu nebo médií (není podmínkou)
  • Dobrou orientaci v sociálních sítích, minimálně roční zkušenost s jejich správou a vytvářením kampaní
  • Zkušenosti s plánováním, textací a vyhodnocováním rozesílky marketingových e-mailů (zkušenosti s platformou SmartEmailing výhodou)
  • Základní znalost práce ve WordPressu (textové úpravy, přidávání obsahu na webové stránky)
  • Výbornou znalost českého jazyka, bezchybnou gramatiku a stylistiku
  • Kreativní myšlení, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost a chuť se vzdělávat
  • Přehled v novinkách a trendech digitálního marketingu
  • Práci s daty a jejich vyhodnocování
  • Znalost systému MS office (Word, Excel, PowerPoint) & Google Drive
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Ochota účastnit se občasných pracovních cest Brno/Praha
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Možnost získat zkušenosti v oblasti marketingu
  • Atraktivní pracovní prostředí

  • Odpovídající finanční hodnocení s pohyblivou výkonnostní složkou

  • Zázemí kanceláří v Praze

  • Možnost občasné práce z domova
  • Příjemný a přátelský kolektiv

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby dle domluvy

  • Využití zvýhodněné karty Multisport

  • Možnost dalšího vzdělávání

  • Nástup: od 1.8.

V případě zájmu zašlete své CV na adresu: michaela.valuchova@drfg.cz, do předmětu uveďte: E-mailing & Social Media – vaše jméno a příjmení.

Informace o pozici

Místo: Praha

Požadované vzdělání: SŠ s maturitou / VŠ (marketingové zaměření výhodou)

Požadované jazyky: Čeština (výborná)

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva