HR Specialista/tka – 30 hodin týdně

Komunikace s lidmi Vás naplňuje a neleknete se administrativy? Potrpíte si na pořádek v dokumentech a máte oko pro detail? Baví Vás správa HR systémů a chcete mít na starost výběrové řízení a onboarding nováčků?

Aktuálně hledáme novou posilu do našeho malého HR týmu na pozici HR Specialist/ky. Jedná se o zkrácený úvazek na 30 hodin týdně.

Základní informace

Lokalita: Praha

Úvazek: Částečný

Co vás čeká?

  • zodpovědnost za pracovněprávní dokumenty
  • archivace, skenování a příprava nástupních a výstupních dokumentů
  • zodpovědnost za oblast BOZP a PLS
  • podpora docházkového systému – administrace a podpora uživatelů
  • kontrola a práce s cestovními příkazy
  • onboardingové a offboardingové aktivity
  • spolupráce na výběrových řízeních
  • podpora týmu při každodenních úkolech

Nabízíme

  • zbrusu nové kanceláře nedaleko metra Radlická
  • práci na 30 hodin týdně – ideálně 6 hodin denně
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající náplni práce
  • samostatnou a smysluplnou práci s viditelným výsledkem
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • příspěvek do Cafeterie
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • příspěvek na životní pojištění
  • zvýhodněné MultiSport karty
  • flexibilní pracovní dobu s možností občasného home office
  • veškeré občerstvení na pracovišti zdarma
  • firemní notebook a telefon

Požadujeme

  • praxe z HR oblasti, ideálně z interního HR
  • samostatnost, důslednost, zaměření na detail
  • zájem učit se a chuť věci zlepšovat a posouvat kupředu
  • dodržování termínů a schopnost koordinovat souběžně probíhající úkoly
  • dobrá znalost MS Office

Nástup dle domluvy, ideálně ihned.

Zaujala Vás pozice v naší skupině? Neváhejte poslat svůj životopis na adresu kariera@drfg.cz Těšíme se na Vaši odpověď!

Hledáme právě Vás?

Rádi se s Vámi potkáme a probereme možnosti spolupráce.

Máte zájem o tuto pozici? Ozvěte se nám.

Jméno je povinné.
Příjmení je povinné.
Váš e-mail je povinný. E-mail má neplatný formát.
Telefon je povinný. Telefon má neplatný formát.
Životopis je povinný.
Motivační dopis je povinný.
Odeslat