Kancelářské prostory DRFG v Brně

Hlavní sídlo naší společnosti je v Brně. Dále máme pobočky v Praze, Palác Koruna, Václavské náměstí a v Českých Budějovicích v Lannové ulici.
Kancelářské prostory v Brně prošly nyní proměnou. Design interiéru vzešel od interiérové designérky Mgr. Simony Fritz, která před dvěma lety již navrhla interiér naší pražské pobočky.
Ve dvou vstupních chodbách je na stěně vinylová tapeta v oranžové, naší firemní, barvě, před ní jsou na vlascích svěšeny sukuletní rostliny. Tato barva malý prostor chodby krásně rozzáří a rozvibruje již při vstupu. Na protější stěně jsou citáty slavných osobností, které nás inspirují. Rovněž se zde nachází fotografie z akcí, kterých se účastníme a také osob, které podporujeme.
Středová vstupní recepce má opět na stěnách ojedinělou oranžovou tapetu. Záměrem autorky interiéru, zde bylo vytvořit příjemné, neformální prostředí, kde naši klienti mohou počkat na jednání se zajímavou knihou či i s hlavolamem. Stěny zdobí originální umělecké díla, převážně současných mladých českých autorů ze sbírky DRFG Galerie českého umění.
Nachází se zde 4 jednací místnosti. Největší z nich, TANZANIE, slouží i k firemním školením. Dominantou této místnosti je téměř 4m dlouhý jednací stůl z exotického dřeva koa, ten je kontrastně doplněn designovými židlemi z průsvitného plastu.
Zasedačce JAPONSKO vévodí bambusové tyče a murální tapeta s japonskými motivy. V zasedačce PERU si můžete virtuálně zachytat motýly, neboť právě v této zemi žije nejvíce druhů motýlů na světě. Zasedačka PORTUGALSKO vybízí k snění jaké by to bylo se vznášet v balónu nad touto krásnou zemí....
Čtyři jednací místnosti, čtyři kontinenty, záleží jen na Vás, který si vyberete.
Stěny chodeb v 1. a 2. patře zdobí objemná umělecká díla. Naši zaměstnanci a klienti mohou krásu těchto originálů denně obdivovat.
Slova Simony Fritz na závěr: "Spolupracovat s DRFG je pro mě vždy velkým potěšením a radostí. Pan David Rusňák má velký cit pro detail, krásno a oceňuji, že mi v mých vizích věří a že se nebojí vytvořit něco inspirativního, jiného.... " Interiér brněnské pobočky si zajisté každý zapamatuje a věříme, že v lidech zanechá emoce a určité vibrace. Zajisté to není "nuda v Brně".
  [gallery ids="5522,5523,5524,5525,5526,5527,5528,5529,5530,5531,5532,5533,5534,5535,5536,5537,5538,5539,5540,5541"]